Biodrówka jagnięca

BIODRÓWKA JAGNIĘCA NA STEKI I DO PIECZENIA

Biodrówka jagnięca, po odpowiednim przygotowaniu wręcz rozpływa się w ustach. To bardzo delikatny kawałek mięsa. Ta krucha i zdrowa jagnięcina będzie strzałem w dziesiątkę podczas spotkań przy grillu, kiedy przygotujesz ją w formie aromatycznych steków. Jeśli chcesz zrobić pyszny obiad z pieczenią jagnięcą w roli głównej to tutaj także sprawdzi się śpiewająco.

DELIKATNY SMAK I PORCJA ZDROWIA

Jagnięcina poza walorami odżywczymi takimi jak: łatwo przyswajalne białko, niska kaloryczność czy bogactwo aminokwasów jest bardzo smaczna i delikatna. To samo dotyczy biodrówki jagnięcej. Pochodzi ona z przedniej części odcinka krzyżowego. Jest to jeden z najbardziej kruchych i najłatwiejszych do obróbki kawałków. Dlatego świetnie nadaje się do krótkiej obróbki termicznej takiej jak smażenie steków. Ma krótkie włókna, a zawarte w niej tłuszcze omega to gwarancja odpowiedniej soczystości.

JAK PODAWAĆ BIODRÓWKĘ JAGNIĘCĄ

Możesz upiec ją w całości po uprzednim zamarynowaniu. Albo pokroić na mniejsze kawałki i serwować w postaci gulaszu. Jeżeli zależy ci na czasie użyj grilla. Z przyprawionego mięsa zrób szaszłyki. A jeśli nie potrzebujesz tego typu urozmaiceń upiecz luźne porcje na ruszcie. Ważne, aby przed podaniem dać mięsu kilka minut na odpoczynek. Przyprawy dobierz według własnych upodobań, biodrówka dopasuje się do twojego wyboru.

GRECJA NA TALERZU

Polacy szczególnie upodobali sobie Grecję jako kierunek urlopowych wojaży. Poza zachwycającymi krajobrazami i przyjaźnie nastawionymi ludźmi, do naszych serc, a raczej żołądków trafiły przepyszne dania. Mięso jagnięce to bardzo popularny w tamtym zakątku świata przysmak. Dzięki stekom z biodrówki zorganizujesz grecką ucztę w swoim domu.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (2)
Biodrówka jagnięca
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

Biodrówka jagnięca - irlandzka jagnięcina

Pakowane w vacuum po 2 szt. - produkt mrożony

Irlandzką biodrówkę można przyrządzić na wiele sposobów, świetnie nada się do duszenia, pieczenia i smażenia. Spraw przyjemność sobie i swoim bliskim i zamów już dziś!

 • Cena PLN za 100 g:
  • 9
 • Kraj pochodzenia:
 • Waga opakowania [kg]:
  • 0,95
od
16,60 USD brutto
do
19,71 USD brutto

Biodrówka jagnięca - brytyjska jagnięcina

Delikatna jagnięcina grass fed pakowana w vacuum - produkt mrożony

Znakomita, krucha biodrówka jagnięca jest doskonała do duszenia. Po przyrządzeniu rozpływa się w ustach.

 • Cena PLN za 100 g:
  • 9,33
 • Kraj pochodzenia:
 • Waga opakowania [kg]:
  • 1,7
od
36,58 USD brutto
do
51,63 USD brutto