Polska polędwica wołowa

Polska polędwica wołowa to najdelikatniejszy i jeden z najcenniejszych gatunków mięsa o uniwersalnym zastosowaniu. Delikatne i soczyste mięso polędwicy wołowej doskonale nadaje się zarówno na elegancką kolację, jak również na codzienny obiad. Dzięki swojej strukturze polędwica jest mięsem bardzo prostym i szybkim w przygotowaniu.

KRUCHE I DELIKATNE MIĘSO

Ze wszystkich mięśni grzbietowych to właśnie polędwica jest najdelikatniejsza, co sprawia, że nie wymaga ona praktycznie wcale sezonowania. Od razu gotowa jest do grillowania czy pieczenia. Jest to najbardziej kruchy mięsień w tuszy wołowej, ponieważ nie wykonuje on praktycznie żadnej pracy motorycznej podczas poruszania się zwierzęcia.

GWARANCJA DOSKONAŁEGO SMAKU I JAKOŚCI

Mięso, które oferujemy, pochodzi z polskich hodowli i jest starannie selekcjonowane przed przekazaniem go klientom. To gwarancja nie tylko smaku, ale także najwyższej jakości. Nasza polska polędwica pochodzi wyłącznie od młodego bydła mięsnego z gospodarstw, w których producenci żywca mają świadomość jak dbać o zwierzęta i jakie pasze są najlepsze, aby zdrowo i prawidłowo się rozwijały.

KULINARNE ZASTOSOWANIE POLĘDWICY

Polska polędwica wołowa jest idealna do dań głównych, przekąsek takich jak sałatki, w roli przystawki np. w postaci tatara czy smażona metodą stir fry w stylu azjatyckim. Smakuje świetnie upieczona, usmażona czy zgrillowana komponując się z najróżniejszymi dodatkami nawet z owocami morza. To mięso o bardzo wysokiej wartości kulinarnej. Pomysłów, jak wykorzystać polędwicę wołową w kuchni jest ogrom, a delikatność i kruchość mięsa sprawi, że danie będzie bardzo szlachetne, pyszne i wyjątkowe. 
Jednak najpełniej smak polędwicy poczujesz, gdy przyrządzisz z niej pyszne i soczyste steki. Oferowane przez nas mięso dostarczy ci całkowitej satysfakcji kulinarnej i z pewnością zadowoli kubki smakowe każdego konesera wyśmienitych i wykwintnych potraw.
 

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (1)
Polska polędwica wołowa
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

Polędwica polska premium

z młodego bydła

Ceniona za wyjątkową delikatność i kruchość mięsa polska polędwica jest doskonała na wyjątkową okazję i na co dzień.

  • Cena PLN za 100 g:
    • 21,49
  • Kraj pochodzenia:
  • Waga opakowania [kg]:
    • 1,8
od
78,12 USD brutto brutto
do
95,45 USD brutto brutto