Sosy BBQUE prosto z Bawarii

2021-06-10

sos barbeque

Czego potrzeba do stworzenia genialnego sosu BBQ? Prawdziwej pasji do grillowania, najlepszych składników i profesjonalnej znajomości tematu. Tylko tyle i aż tyle! Takie były początki wyjątkowych sosów BBQUE, które ponad 10 lat temu stworzyła grupa grillowych zapaleńców z Bawarii.

Stylowe sosy BBQUE prosto z Bawarii. Inne niż wszystkie!

Czego potrzeba do stworzenia genialnego sosu BBQ? Prawdziwej pasji do grillowania, najlepszych składników i profesjonalnej znajomości tematu. Tylko tyle i aż tyle! Takie były początki wyjątkowych sosów BBQUE, które ponad 10 lat temu stworzyła grupa grillowych zapaleńców z Bawarii.

BBQUE to sosy inspirowane tradycją amerykańskiego grilla, ale także silnie osadzone w bawarskiej tradycji niezawodnych produktów najwyższej jakości. Bezkompromisowe pod względem jakości i smaku, które nigdy nie zawiodą oczekiwań najbardziej wymagających fanów grillowania.

Sosy BBQUE są doskonale zharmonizowane i wielowymiarowe w smaku. Ich receptury zostały przygotowane z najwyższą starannością i tylko z najlepszych składników. To wyszukane i luksusowe kompozycje naturalnych przecierów warzywnych i owocowych, z dodatkiem przypraw i szlachetnych dopełniaczy smaku, jak piwo lub bawarska musztarda. Perfekcyjne do grillowania, marynowania, glazurowania oraz bezpośredniego spożycia.

BBQUE to propozycja dla miłośników produktów nietuzinkowych i ekskluzywnych, które idealnie podkreślają indywidualizm i wpisują się w ich styl życia. Stylowa czarna, matowa butelka z unikatowym i minimalistycznym designem przykuwa uwagę i wyróżnia produkt.

BBQUE to 5 zróżnicowanych smakowo sosów:

BBQUE DAS ORIGINAL - sos barbecue z sosem żurawinowym i piwem. Aromatyczne nuty dymu wędzarniczego połączone zostały ze słodko-kwaśnymi owocami żurawiny i sosem jabłkowym. Wyrazistości dodają piwo oraz miód. Dla tych, którzy kochają oryginalny smak „barbecue”.

BBQUE GRILL & BUCHENHOLZ - sos barbecue z sosem śliwkowym i aromatyczną nutą drewna bukowego. Intensywna nuta dymu wędzarniczego idealnie kontrastuje ze słodyczą śliwek i lekko gorzkim smakiem piwa. Charakter sosu podkreśla bawarska musztarda. Dla sympatyków mocno wyczuwalnych, dymnych i drzewnych nut.

BBQUE HONIG & SENF - sos barbecue musztardowo-miodowy. Intensywna słodycz miodu i przecieru jabłkowego zgrabnie połączona z ostrością musztard – średnio pikantnej i oryginalnej Dijon. Całość otulona lekko wędzoną nutą i egzotycznym aromatem sosu sojowego. Dla fanów kontrastów smakowych.

BBQUE BACON - sos barbecue z pieczonym boczkiem. Intensywny smak bekonu skomponowany z delikatnie kwaśną nutą pomidorów i subtelną wiśniową słodyczą. Dla wielbicieli wyrazistych mięsnych smaków połączonych z dymnymi nutami i odrobiną słodyczy.

BBQUE HONIG & SENF - sos barbecue z chili i chrzanem. Intensywna ostrość chili i chrzanu harmonijnie połączona z lekkimi nutami dymu wędzarniczego, owoców żurawiny, z udziałem sosu jabłkowego i miodu. Dla wszystkich uzależnionych od ostrości.

Smacznego!