Wołowina Konesera

Wejdź na wyższy poziom kulinarnego wtajemniczenia i wybierz wołowinę najwyższej jakości. Wśród propozycji super premium znajdziesz steki z japońskiego Wagyu czy Black Angus USDA PRIME. Sezonowane mięso wołowe o wyjątkowej marmurkowości, kruchości i soczystości.

Amerykańska wołowina stek jak z najlepszej restauracji

WAGYU ORAZ BLACK ANGUS

W naszym sklepie intenretowym znajdziesz wołowinę luksusową, idealną dla bardzo wymagających konsumentów.  Skosztuj znakomitego mięsa z najbardziej uznanych na świecie ras do produkcji wołowiny. Rasa uważana za najlepszą na świecie to Wagyu i wywodzi się ona z Japonii. Wołowina pozyskiwana z tej rasy jest bezsprzecznie numerem jeden pod względem jakości. Wybitna marmurkowość gwarantuje, że jeśli chodzi o walory kulinarne, nie ma sobie równych. Drugą w kolejności jest rasa Black Angus. Genetycznie bydło tej rasy pochodzi z hrabstwa Angus w Szkocji. Mięso wołowe pozyskane z tej rasy również wyróżnia się bardzo dużą marmurkowością, dzięki której jest ono bardzo łatwe do przyrządzenia, pełne smaku i aromatu.

CZYM SIĘ CHARAKTERYZUJE WOŁOWINA Z USA?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz produktów wołowych z USA. Polecamy zarówno steki jak i elementy wołowe z tego mięsa. Oryginalna amerykańska wołowina charakteryzuje się doskonałym smakiem i jakością docenianą przez koneserów na całym świecie. Składają się na nią lata doświadczeń i cała kultura produkcji i jedzenia mięsa wołowego sięgające jeszcze czasów pionierów.  Z rodzinnych, tradycyjnych farm pochodzi 90% bydła w USA. Jest ono hodowane w zgodzie z naturą na rozległych pastwiskach i preriach stanowiących naturalny krajobraz USA  (gwarancja, że tereny zamieszkane przez liczne rodzime gatunki roślin i zwierząt nie zostaną wyparte przez industrializację).  Większość stad znajdujących się w centralnych, nizinnych stanach USA takich jak Nebraska oparta jest o rasę Black Angus. To właśnie z tych terenów sprowadzamy dla Państwa nasze produkty ponieważ wiemy, że ta rasa gwarantuje jakość. Możemy bez wahania powiedzieć, że oferujemy wołowinę z prawdziwego Angusa.  

Bydło w USA wypasane jest przez około 24 miesiące, a następnie trafia na 100 dni do tak zwanych feedlot’ów, gdzie karmione jest słodką kukurydzą. Ta dieta powoduje, że mięso uzyskuje legendarny marmurek (przerosty tłuszczu śródmięśniowego dodającego smakowitości, kruchości i soczystości) . W Stanach Zjednoczonych urzędnicy USDA (Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych) przebywający w zakładach mięsnych badają każdą tuszę i przyznają odpowiednią klasę jakości. Wołowina najwyższej jakości, cechująca się największym „marmurem” jest klasyfikowana jako USDA PRIME (tylko ok. 5% produkcji). Kolejna klasa to USDA CHOICE (dzielony odpowiednio na wyższy oraz niższy 40% produkcji). Kolejne, niższe klasy jakości to SELECT, STANDARD, COMMERCIAL, UTILITY, ale one nie są eksportowane do Unii Europejskiej. Na naszym rynku mamy tylko amerykańską wołowinę super premium (PRIME) oraz premium (CHOICE). Do UE dociera mięso produkowane w dedykowanych zakładach, w specjalnym programie bez hormonów NHTC i zgodnie z restrykcyjnymi regulacjami narzuconymi przez Unię. Mięso wołowe z USA zawdzięcza swoją wyjątkową kruchość także długiemu okresowi dojrzewania mięsa (min. 4-5 tygodni zanim trafi do konsumentów).

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (12)
Wołowina Konesera
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

Najwyższej jakości burgery wytwarzane są z sezonowanej wołowiny ze szlachetnej rasy Angus. Kruche i jednocześnie soczyste. Idealne na grilla oraz do smażenia na patelni.

5,17 USD -5% 4,91 USD brutto
Brak
Realizacja do 2 dni

Teres major Black Angus USA

w klasie USDA CHOICE pakowane po 1 szt. - produkt mrożony

od
5,93 USD brutto
do
11,85 USD brutto

Burgery wołowe Black Angus USA

Pakowane po 2 sztuki 125g. z wołowiny USDA CHOICE - produkt mrożony

Indeks katalogowy: Poz000032

Doskonałe burgery z wołowiny Black Angus naszej produkcji. Importujemy chłodzone elementy wołowe USA, mielimy, formujemy, zamrażamy i pakujemy. Opracowaliśmy recepturę, która gwarantuje soczystość i wyjątkowy smak naszych burgerów.

6,54 USD brutto
Dostępne
Realizacja standardowa

Burger wołowy USA

2 sztuki (2x125g) - produkt mrożony

Indeks katalogowy: Poz000024

Najwyższej jakości burgery wytwarzane są z sezonowanej amerykańskiej wołowiny. Kruche i jednocześnie soczyste. Burgery są sprzedawane po 2 sztuki pakowane w vacum - waga hamburgerów to ok. 250g. Idealne na grilla oraz do smażenia na patelni.

6,54 USD brutto
Dostępne
Realizacja do 2 dni

Medaliony z ligawy BLACK ANGUS USA

w klasie USDA CHOICE pakowane po 2 szt - produkt mrożony

Indeks katalogowy: Woł0003061

Ciekawa propozycja na steka. Amerykańska wołowina jest tak delikatna, że nawet z ligawy można przygotować pysznego steka. W opisie zamieściliśmy linki do przepisów. Zaskocz znajomych takim stekiem.

7,73 USD brutto
Dostępne
Realizacja standardowa

Stek Tri tip BLACK ANGUS - wołowina USA

w klasie USDA CHOICE pakowane po 2 szt. - produkt mrożony

Indeks katalogowy: Woł0003051

Marmurkowy stek pochodzący z ogonka krzyżowej wołowej. Jest to nieregularny, trójkątny mięsień, dlatego steki mają również dosyć nieregularne kształty i wielkości. Są natomiast zawsze bardzo smakowite. Warto zamarynować przed przygotowaniem.

11,04 USD brutto
Dostępne
Realizacja standardowa

Carpaccio wołowe 2x80g - Black Angus USA

Wołowina amerykańska krojona w cienkie plastry - produkt mrożony

Indeks katalogowy: Woł000571

11,05 USD brutto
Brak
Realizacja standardowa

Flat Iron (feather blade) Black Angus USDA CHOICE

Sezonowane steki USA pakowane vacuum po 2 sztuki

Z mięśnia drugiego pod względem kruchości po polędwicy w tuszy. Stek idealnie kruchy, marmurkowy i bogaty w żelazo. UWAGA charakterystyczna błona w jego środku jest bardzo twarda i nie do spożycia.

od
11,68 USD brutto
do
23,36 USD brutto

Ten stek jest bardzo podobny jeśli chodzi o strukturę do bawety lub flank steak'a. Bardzo prosty w przygotowaniu. Bardzo soczysty dzięki wysokiemu marmurkowi.

12,06 USD brutto
Średnio
Realizacja standardowa

Amerykański stek z rostbefu Black Angus nie bierze jeńców. Jeśli raz go spróbujesz zakochasz się bez pamięci w tym intensywnie mięsnym i jednocześnie tak soczystym smaku.

od
15,49 USD brutto
do
25,82 USD brutto

Amerykański stek z rostbefu w klasie PRIME ma niezrównany marmur i jest to stek dla najbardziej wymagających koneserów wołowiny. Już wkrótce może znaleźć się także na Twoim grillu.

od
16,20 USD brutto
do
28,42 USD brutto

Flat Iron Black Angus USDA CHOICE

Klasyczny stek flat iron - produkt mrożony

Niezwykle marmurkowy i delikatny mięsień łopatki. Drugi po polędwicy pod względem kruchości. Doskonałe źródło żelaza i znakomity smak mięsa wołowego.

od
17,52 USD brutto
do
23,36 USD brutto