Wołowina ekologiczna

Wołowina ekologiczna to produkt wysokiej klasy, który wyróżnia się doskonałym, pełnym smakiem. Charakteryzuje się między innymi wysoką zawartością kwasów omega 3 oraz doskonałymi walorami zdrowotnymi. 
Pozyskiwane od zwierząt hodowanych w sposób naturalny i przyjazny dla środowiska, z gospodarstw, w których przestrzega się restrykcyjnych, ściśle określonych norm chowu, których podstawą są najwyższe standardy dobrostanu zwierząt.  

NA CZYM POLEGA CERTYFIKAT BIO?

Tylko najwyższej jakości mięso pozyskiwane według określonych norm może być oznaczone jako wołowina ekologiczna. Nie wystarczy, żeby gospodarstwo miało certyfikat BIO, każda sztuka bydła objęta programem chowu ekologicznego musi być „wciągnięta” na certyfikat przez specjalną jednostkę certyfikującą. W jej paszporcie będzie widniała informacja o tym wraz z unikalnym numerem kolczyka. Zwierzęta od początku muszą być hodowane według określonych zasad. Kontrolę nad tym czy zasady są przestrzegane w danym gospodarstwie sprawuje właśnie wspomniana jednostka certyfikujące podczas licznych audytów w gospodarstwach. 
Standardy dotyczą przede wszystkim zasad dbania o zdrowie zwierząt, karmienie (pasze muszą posiadać certyfikat BIO), wolny wybieg i wiele innych szczegółowych wymogów uwzględniających potrzeby gatunków na każdym etapie chowu aż do uboju. 
Mięso, które spełnia wszystkie wymogi, uzyskuje certyfikat poświadczający, że jest to mięso BIO. W Unii Europejskiej takim logo jest „ekoliść”, unijny znak ekologiczności umieszczany na etykiecie. 

SZLACHETNY SMAK

Wołowina to jedno z najszlachetniejszych i najzdrowszych mięs. Doskonale nadaje się do grillowania, zarówno w formie apetycznych steków, jak i burgerów. Smakuje świetnie smażona, pieczona czy duszona. Wołowina BIO to dodatkowa szlachetność smaku płynąca z naturalnych pasz i dbałości o zdrowy rozwój bydła.

W naszej ofercie znajduje się wołowina ekologiczna wyłącznie od sprawdzonych producentów z całego świata. Kupuj świadomie.
 

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

Najwyższej jakości burgery wołowe wytwarzane z sezonowanej wołowiny ekologicznej. Kruche i jednocześnie soczyste. Burgery są sprzedawane po 2 sztuki pakowane w vacum - waga hamburgerów to ok. 250g. Idealne na grilla oraz do smażenia na patelni.

  • Cena PLN za 1 kg:
    • 100,64
  • Kraj pochodzenia:
  • Waga opakowania [kg]:
    • 0,25
6,71 USD brutto
Dostępne
Realizacja do 2 dni