Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.
0 Ulubione
Kategorie
Filtrowanie
Cena:
-

Zestawy BBQ BOX

( prod.)

Kupuj w zestawie, a oszczędzisz aż 10%! Wypróbuj jeden z naszych kultowych zestawów BBQ BOX. Skomponowaliśmy kilka zestawów tematycznych, na różne okazje. W zestawach głównie znajduje się wołowina wysokiej jakości z różnych zakątków świata. Najważniejsze, że kupując w zestawie płacisz mniej za to samo genialne mięso. Jeśli zamówisz nasz zestaw, a nie organizujesz akurat żadnego BBQ party, wyposażysz swoją lodówkę w pyszne steki na przyszłość.

Zestaw Steak Master BBQ BOX Zestaw Steak Master BBQ BOX
-10%
841,14 zł 934,59 zł
W tym zestawie znajdują się najlepsze elementy stekowe jakie może sobie wymarzyć prawdziwy mistrz grillowania i BBQ. Antrykoty, rostbefy i t-bony najwyższej jakości w zestawowo niższej cenie. Jeśli kochasz steki...
Zestaw Party Mix BBQ BOX Zestaw Party Mix BBQ BOX
-10%
656,18 zł 729,09 zł
Skomponowaliśmy tutaj fantastyczny zestaw burgerów i steków z całego świata. Ten zestaw to perfekcyjna propozycja na przygotowanie grilla w większym gronie. Bez względu na to czy marzy nam się domówka i wspólne...
Zestaw White & Red BBQ BOX Zestaw White & Red BBQ BOX
-10%
569,22 zł 632,47 zł
Jedyna w swoim rodzaju pyszna wołowina od najlepszych polskich hodowców na wyciągnięcie ręki. Zamów dzisiaj płacąc taniej w zestawie. Znajdziesz tu znakomitą polędwicę, marmurkowe steki z antrykotu i rostbefu i pyszne...

BBQ BOX to czysty zysk

Menu to istotny element każdego udanego przyjęcia. Wie o tym niejeden organizator grillowej imprezy. Wie on także dobrze, że mięso na takiej imprezie również ma pierwszorzędne znaczenie, a nie jest to tani temat. Zwłaszcza jeśli chcemy żeby nasi goście mieli dużo kulinarnej przyjemności i chcemy im zagwarantować mięso wysokiej jakości. W związku z tym. By ulżyć wszystkim miłośnikom grillowania, steków i generalnie wołowiny premium, stworzyliśmy zestawy BBQ BOX składające się z najlepszego mięsa z naszej oferty i daliśmy na taką paczkę rabat 10%.

Jeśli organizujesz grilla, barbeque czy rodzinny obiad, podczas którego pierwsze skrzypce ma odegrać mięso, wybierz jeden z naszych boxów. Taka cena to niepowtarzalna okazja i czysty zysk.

Zestawy grillmastera i początkującego miłośnika grillowania

Polacy są tradycjonalistami. Również w kwestii jedzenia. Powoli otwieramy się jednak na nowe smaki. Grill kojarzący się przez lata z piwem i kiełbasą czy karkówką, zmienia swoje oblicze. Coraz częściej pojawiają się na nim: steki, burgery i elementy BBQ. Zmiana trendów jest z roku na rok coraz wyraźniejsza i w odpowiedzi na nią przygotowaliśmy nasze pyszne mięsne zestawy.

Zadbaliśmy o to, aby oferta zarówno pod względem ceny, wielkości jak i rodzajów mięsa była zróżnicowana. Mamy coś dla fanów steków importowanych, dla wielbicieli wołowiny rodzimego pochodzenia i dla miłośników eksperymentowania ze wszystkimi smakami. Naszym ulubionym zestawem jest Steak Master BBQ BOX, w którego skład wchodzą pyszne klasyki, takie jak najwyższej jakości steki z antrykotu i rostbefu, uzupełnione o steka porterhouse. Taki zestaw powinien zawsze znajdować się w lodówce prawdziwego wielbiciela dobrej wołowiny, ale także adepta świata grillowania i BBQ.

Mięso, które znajduje się w zestawach, ma tak wysoką jakość, że każdy z łatwością poradzi sobie z jego przygotowaniem!

Sprawdź dokładny skład każdego zestawu w karcie produktu.

Menu

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się