Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.
0 Ulubione

Steki ze strusia

( prod.)

Steki ze strusia to bardzo smaczna alternatywa dla steków wołowych. Smak mięsa jest trochę inny, ale wygląd i konsystencja są bardzo zbliżone do chudej wołowiny. Dostępne w naszym sklepie steki ze strusia pochodzą z wybranych gospodarstw w Afryce Południowej. Dostarcza je nam jeden z najlepszych producentów mięs egzotycznych w Europie. Mięso ze strusia charakteryzuje się ekstremalnie niską zawartością tłuszczu. Jest to jedynie 2%. Mięso ze strusia jest bardzo delikatne, zawiera mnóstwo pożywnego białka i ma pyszny smak. Idealnie nadaje się do wielu technik kulinarnych. Znakomite na grilla, do smażenia na patelni, na stir fry i do duszenia. Jeśli musisz znacznie ograniczyć tłuszcze w diecie, a nie chcesz rezygnować z pysznego mięsa, z czystym sumieniem polecamy steki ze strusia.

51,54 zł
Waga opakowania
  • Cena za 100g: 28,63 zł
  • Cena za 100g:
    28,63 zł
  • Kraj pochodzenia: Polska
Stek ze strusia jest pyszną i zdrową propozycją na grilla. Barwą i teksturą mięsa przypomina wołowinę. Ma subtelny smak bez specyficznego posmaku dziczyzny. Ponieważ jednak jest to mięso bardzo delikatne i chude nie...

Bardzo smaczne i zdrowe steki ze strusia

Jeśli nigdy nie próbowałeś mięsa ze strusia, wiele straciłeś. Jest to jedno z najzdrowszych mięs bez kompromisu dla doskonałego smaku. Dzięki połączeniu wspaniałego smaku i wartości odżywczych oraz niezwykłej łatwości i wszechstronności w przyrządzaniu, mięso strusia znajduje się w menu wielu najlepszych restauracji na świecie. Steki ze strusia to mięso czyste i naturalne, bez hormonów ani antybiotyków. Jest ono bardzo bogate w żelazo i tak jak już wspominaliśmy ma znikomą zawartość tłuszczu. Dodatkowo zawiera mnóstwo cennych witamin i minerałów, a także białka, które jest budulcem naszych mięśni.

Steki ze strusia są bardzo łatwe w przygotowaniu

Ponieważ mięso strusia jest tak chude, musisz tylko uważać, aby go nie przesmażyć. Najwyższy poziom wysmażenia jaki zalecamy to medium lub medium-rare. Stek powinien być różowy w środku, kiedy go pokroisz. Dlatego przygotujesz go bardzo szybko. Wystarczy kilka minut na grillu lub na patelni i jest gotowy.

Menu

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się