Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.
0 Ulubione

Wieprzowina polska

( prod.)

W naszym sklepie znajdziesz doskonałą polską wieprzowinę. Kupujemy ją tylko od sprawdzonych dostawców oferujących produkt najwyższej jakości. Wieprzowina wysokiej jakości, to mięso niezwykle smaczne i aromatyczne. Jest to jeden ze skarbów kulinarnych Polski, który z czystym sumieniem rekomendujemy naszym wymagającym klientom. Wszystkim, którym zależy na jakości i smaku polecamy ten znakomity produkt. Oferowane steki z polskiej wieprzowiny będą idealne zarówno do smażenia na grillu jak i na domowej patelni grillowej. Doskonałe żeberka oczywiście na BBQ i do pieczenia w całości.

24,24 zł
Waga opakowania
  • Kraj pochodzenia: Polska
Nasze kotlety Tomahawk z polskiej wieprzowiny są niesamowite! Mięso jest w pełni naturalne co można wyczuć już w pierwszym kęsie. Sprężyste, soczyste i pełne smaku. Świnie były hodowane zgodnie ze sztuką, tak by...

Jak wygląda hodowla

Świnie oferowane w naszym sklepie hodowane są przyzagrodowo. Oznacza to, że rolnicy utrzymują je w małych gospodarstwach i poświęcają im maksimum uwagi i opieki. Karmione są paszami gospodarskimi pod czujnym okiem rolnika. Jest to typ hodowli ekstensywnej. Czyli bardzo zbliżony do ekologicznego. Zwierzęta rosną znacznie wolniej od ras przemysłowych, w naturalnym, zrównoważonym tempie. Dzięki temu ich mięso uzyskuje doskonały smak i jakość.

Czym charakteryzuje się mięso wieprzowe premium

Wieprzowina wysokiej jakości charakteryzuje się jasną barwą. Zawiera także duży poziom marmurkowości dzięki ekstensywnemu, naturalnemu typowi opasu.  Duża marmurkowość, czyli większa zawartość tłuszczu śródtkankowego dodaje mięsu kruchości, soczystości i delikatności. Takie mięso ma także bardziej zwartą i jędrną strukturę od mięsa hodowanego na przemysłową skalę. Tą różnicę docenią wszyscy smakosze mięsa wieprzowego.

Menu

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się