Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.
0 Ulubione

Program lojalnościowy BBQ.PL

Drogi Kliencie,

doceniamy to, że regularnie odwiedzasz nasz sklep internetowy BBQ.PL i chcielibyśmy odwdzięczyć się za Twoje zaufanie.

Każda złotówka wydana przez Ciebie będzie naliczana jako kolejny BBQ-punkt na Twoim koncie Klienta. Zebranymi BBQ-punktami będziesz mógł płacić za swoje ulubione produkty przy kolejnych zamówieniach.

Zebrane BBQ-punkty będą ważne przez kolejne 12 miesięcy.

Aby sprawdzić jaki jest stan punktów, które posiadasz zaloguj się na swoje konto Klienta utworzone w naszym sklepie. Stan punktów znajdziesz w zakładce "Moje punkty lojalnościowe". Z zebranych punktów można tam wygenerować specjalny kod rabatowy, który należy wprowadzić podczas składania zamówienia w 1 Kroku koszyka klikając link "Posiadam kod rabatowy" nad polem "Uwagi do zamówienia".

UWAGA! NALICZANIE PUNKTÓW W PROGRAMIE JEST MOŻLIWE TYLKO JEŚLI SKŁADASZ ZAMÓWIENIE ZALOGOWANY NA SWOIM KONCIE KLIENTA. JEŚLI NIE POSIADASZ TAKIEGO KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Reguły są dziecinnie proste

Za każde wydane 1 PLN brutto otrzymasz 1 BBQ-punkt.

Jeśli zbierzesz 40 BBQ-punktów otrzymujesz 1 PLN brutto. 

Dziel się doświadczeniami w komentarzach do zakupionych produktów i zdobywaj za to dodatkowe punkty w programie lojalnościowym!

Dziel się z innymi swoją pasją, doświadczeniem i talentem kulinarnym. Buduj i inspiruj z nami społeczność fanów grillowania, pieczenia i sztuki BBQ przy pomocy własnych kulinarnych wyczynów. Za każdą inspirację otrzymasz dodatkowe 400 punktów w naszym programie lojalnościowym. Jak to działa?

  1. Przygotowujesz danie z zakupionego u nas mięsa.
  2. Robisz zdjęcie lub zdjęcia w trakcie przygotowania potrawy.
  3. Zamieszczasz na stronie kupionego produktu komentarz z rekomendacją jak go przyrządzić lub krótkim przepisem oraz wykonane wcześniej zdjęcia. To z pewnością pomoże początkującym adeptom sztuki BBQ, a także wszystkim szukającym nowych inspiracji w przygotowywaniu ulubionych mięs. Umieść swój komentarz w sekcji "Dodaj opinię" pod produktem.
  4. Za każdy komentarz z rekomendacją dodamy na Twoim koncie klienta dodatkowe 400 punktów w programie lojalnościowym! Które będziesz mógł wymieniać na kody rabatowe i płacić nimi za kolejne zakupy.

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

Menu

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się