Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.
0 Ulubione

Łopatka jagnięca

( prod.)

Łopatka jagnięca jest doskonała na pieczeń jagnięcą. Jest to obok combra i udźca jagnięcego najbardziej popularny element do wykonania tego typu dania. Łopatkę bez kości można także przygotować w postaci doskonałego, aromatycznego gulaszu jagnięcego po pocięciu jej na drobną kostkę. To co wyróżnia ten element to przede wszystkim smakowitość mięsa. Po długim pieczeniu, kiedy tkanka łączna zmięknie, łopatka dosłownie rozpływa się w ustach. Element ten wyróżnia się także dużą zawartością białka przy niewielkiej ilości tłuszczu. Sprawia to, że jest bardzo zdrowa. Miękka i sprężysta struktura mięsa oraz wysoki poziom soczystości sprawia, że jest to ulubiony element pieczeniowy wielu smakoszy. 

138,44 zł
Waga opakowania
  • Cena za 100g: 11,54 zł
  • Cena za 100g:
    11,54 zł
  • Kraj pochodzenia: Anglia
Łopatka z angielskiej jagnięciny jest rozpływająca się w ustach, pozbawiona kości, zwinięta i ręcznie związana przez wprawnego brytyjskiego rzeźnika. Idealna porcja na pieczeń dla całej rodziny. Pochodzi od jagniąt z...
154,39 zł
  • Cena za 100g: 9,65 zł
  • Cena za 100g:
    9,65 zł
  • Kraj pochodzenia: Anglia
Aromatyczna angielska łopatka jagnięca to idealna propozycja na wyjątkowy obiad lub kolację. Doskonale sprawdzi się jako ukoronowanie świątecznego stołu. Angielska jagnięcina grass fed charakteryzuje się kruchością i...

Pomysł na pyszny obiad na co dzień i od święta

Łopatka jagnięca to mięso idealne na rodzinny obiad. Będzie znakomitym pomysłem na wyjątkowy, w tym świąteczny obiad. Jest jednak na tyle przystępna cenowo, że z powodzeniem można przygotować ją na codzienny obiad. Ze względu na swoją delikatność cieszy się ona wielkim powodzeniem również wśród najmłodszych członków rodziny. Jest to także mięso lekkostrawne, dlatego warto włączyć je do swojej, zrównoważonej diety w każdym wieku.

Przygotowanie łopatki jagnięcej zajmuje trochę czasu. Łopatkę jagnięcą powinniśmy piec ok 2,5 godziny. Ponieważ ma niską zawartość tłuszczu, warto zapewnić jej odpowiednią ilość wilgoci np. w postaci bulionu, by była soczysta. Wiele przepisów oraz inspiracji kulinarnych znajdziesz na naszym blogu.

Walory mięsa jagnięcego

Jagnięcina to jedno z najzdrowszych i najbardziej wartościowych mięs. Wyróżnia się delikatnym smakiem, kruchością oraz soczystością, której nie traci podczas obróbki cieplnej. Oferowana przez nas jagnięcina pochodzi jedynie ze sprawdzonych hodowli. Oferujemy głównie jagnięcinę z Anglii, Irlandii i Nowej Zelandii, gdzie zwierzęta wypasane są całorocznie na zielonych pastwiskach. Taki sposób hodowli oznacza, że jest to produkt praktycznie ekologiczny. „Grass fed”, czyli podstawowe wyżywienie, stanowią soczyste trawy i zioła, których aromat wnika w strukturę mięsa sprawiając, że ma ono pyszny, naturalny smak.

Menu

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się