Wołowina USDA CHOICE

WOŁOWINA WEDŁUG AMERYKAŃSKICH STANDARDÓW

Jeśli marzy ci się tradycyjny BBQ, taki którego nie powstydziliby się mieszkańcy USA, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie czerwone mięso. Za oceanem ogromną popularnością cieszy się wołowina klasy USDA Choice, którą możesz kupić w naszym sklepie.

BBQ W PEŁNEJ KRASIE

Bez porządnych, marmurkowych steków i soczystych burgerów żadne przyjęcie nie będzie uznane za udane. Amerykanie to zdecydowanie koneserzy tych specjałów. Lata doświadczenia zrobiły swoje. A wiedza, o tym że jakość wołowiny kładzionej na grillu ma kolosalne znaczenie wpajana jest już od wczesnego dzieciństwa. BBQ to część kultury amerykańskiej, dziedzictwa i sposobu życia odwołującego się do tradycyjnych amerykańskich wartości. Dlatego podczas zakupów, amerykańscy mistrzowie grilla zwracają szczególną uwagę na klasę jakości mięsa umieszczanego w koszyku.

CO OZNACZA USDA CHOICE

USDA to skrót od Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych. Organ ten był odpowiedzialny za sklasyfikowanie wołowiny, po to by konsumenci wiedzieli jaki kawałek mięsa kupują. Prace zakończyły się wyłonieniem ośmiu klas: Prime, Choice, Select, Standard, Comercial, Utility, Cutter i Canner. Kluczowe były: wiek zwierzęcia i marmurkowość antrykotu w przekroju, która decyduje o nadaniu klasy jakości dla całej tuszy.

Trzy pierwsze klasy, uznawane są za mięso najwyższej jakości. Dostępną w naszej ofercie klasę Choice cechuje wysoki stopień marmurkowości, który zapewnia pełnię smaku, kruchości i soczystości.

IDEALNE MIĘSO NA GRILLA

Wołowina USDA Choice gwarantuje rewelacyjne walory smakowe. Występujący w stekach charakterystyczny marmurek przecinający pasma mięsa, topi się pod wpływem wysokiej temperatury. Co powoduje, że każdy kawałek jest miękki, soczysty i aromatyczny. W burgerach tłuszcz dodatkowo spaja mięso, które zachowuje swój kształt mimo wielokrotnego przewracania na ruszcie.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (12)
Wołowina USDA CHOICE
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

Flat Iron Black Angus USDA CHOICE

Sezonowane steki USA pakowane vacuum po 2 sztuki

Z mięśnia drugiego pod względem kruchości po polędwicy w tuszy. Stek idealnie kruchy, marmurkowy i bogaty w żelazo. UWAGA charakterystyczna błona w jego środku jest bardzo twarda i nie do spożycia.

od
5,82 USD brutto
do
11,65 USD brutto

Burger wołowy USA

2 sztuki (2x125g) - produkt mrożony

Indeks katalogowy: Poz000024

Najwyższej jakości burgery wytwarzane są z sezonowanej amerykańskiej wołowiny. Kruche i jednocześnie soczyste. Burgery są sprzedawane po 2 sztuki pakowane w vacum - waga hamburgerów to ok. 250g. Idealne na grilla oraz do smażenia na patelni.

5,95 USD brutto
Dostępne
Realizacja do 2 dni

Burgery wołowe Black Angus USA

Pakowane po 2 sztuki 125g. z wołowiny USDA CHOICE - produkt mrożony

Indeks katalogowy: Poz000032

Doskonałe burgery z wołowiny Black Angus naszej produkcji. Importujemy chłodzone elementy wołowe USA, mielimy, formujemy, zamrażamy i pakujemy. Opracowaliśmy recepturę, która gwarantuje soczystość i wyjątkowy smak naszych burgerów.

6,13 USD brutto
Brak
Realizacja standardowa

Najwyższej jakości burgery wytwarzane są z sezonowanej wołowiny ze szlachetnej rasy Angus. Kruche i jednocześnie soczyste. Idealne na grilla oraz do smażenia na patelni.

6,13 USD brutto
Brak
Realizacja do 2 dni

Medaliony z ligawy BLACK ANGUS USA

w klasie USDA CHOICE pakowane po 2 szt - produkt mrożony

Indeks katalogowy: Woł0003061

Ciekawa propozycja na steka. Amerykańska wołowina jest tak delikatna, że nawet z ligawy można przygotować pysznego steka. W opisie zamieściliśmy linki do przepisów. Zaskocz znajomych takim stekiem.

9,17 USD brutto
Dostępne
Realizacja standardowa

Stek Tri tip BLACK ANGUS - wołowina USA

w klasie USDA CHOICE pakowane po 2 szt. - produkt mrożony

Indeks katalogowy: Woł0003051

Marmurkowy stek pochodzący z ogonka krzyżowej wołowej. Jest to nieregularny, trójkątny mięsień, dlatego steki mają również dosyć nieregularne kształty i wielkości. Są natomiast zawsze bardzo smakowite. Warto zamarynować przed przygotowaniem.

13,09 USD brutto
Dostępne
Realizacja standardowa

Amerykański stek z rostbefu Black Angus nie bierze jeńców. Jeśli raz go spróbujesz zakochasz się bez pamięci w tym intensywnie mięsnym i jednocześnie tak soczystym smaku.

od
18,37 USD brutto
do
30,62 USD brutto

Amerykański stek z antrykotu Black Angus ma zachwycający smak i marmur. Najczęściej wybierany element stekowy przez pasjonatów wołowiny. Dołącz do grona fanów tego fenomenalnego steka już dziś!

od
19,21 USD brutto
do
32,01 USD brutto

Amerykański stek z rostbefu z kością Black Angus

marmurkowy stek w klasie USDA CHOICE

Stek z rostbefu z kością to perfekcyjna propozycja na grilla. Kość zapewnia dodatkowe podbicie smakowitości, a marmurek Black Angusa fantastyczną soczystość mięsa.

od
22,23 USD brutto
do
25,01 USD brutto

Idealne na grilla i do smażenia delikatne steki z najwyższej jakości amerykańskiej, soczystej polędwicy.

  • Cena PLN za 1 kg:
    • 491,8
  • Waga opakowania [kg]:
    • 0,2
25,61 USD brutto
Końcówka asortymentu
Realizacja do 2 dni

Amerykański stek T-bone Black Angus to klasyka gatunku. Fantastyczna kombinacja rostbefu, polędwicy i kości podbijającej dodatkowo znakomity smak i aromat mięsa wołowego.

31,43 USD brutto
Końcówka asortymentu
Realizacja do 2 dni

Pyszne żebra wołowe idealne do pieczenia, na BBQ oraz do przygotowania techniką sous vide.

od
33,26 USD brutto
do
199,59 USD brutto